Návštěvní kniha


Položky označené * musí být vyplněny.

Name:
url:
e-mail:
www:
Jméno:*
E-mail:
Text:*


02. 10. 2023
Jana

Velmi příjemné ubytování kousek od vinařských sklepů. Klid a čisto. Výborná komunikace s panem majitelem. Byli jsme moc spokojení. Děkujeme
04. 10. 2021
Radim, e-mail: rk.centrum@centrum.cz

Příjemné ubytování v domečku přímo pod sklepy. Vše čisté s posezením venku. Ideální poloha pro výlety na kole mezi vinicemi. Určitě doporučuji.
02. 11. 2016
Jaroslav Hrubý, e-mail: jaroslav.hruby@email.cz

Výborná komunikace při rezervaci, vše proběhlo podle dohody. Zařízení a vybavení přesně podle fotogalerie, včetně přitápění, které jsme o podzimních prázdninách využili. Vinaři už měli po turistické sezóně, ale i tak jsme s k dobrému vínu i do sklípku dostali. Děkujeme.
25. 08. 2012
Renáta Doležalová

V Chalupě Pod sklepy jsme strávili několik krásných letních dní. Mnohokrát děkujeme majitelům, že nám vyšli vstříc a mohli jsme s sebou vzít naše čtyřnohé miláčky. Domeček má nejen ideální polohu jako výchozí bod pro výlety na kole po nádherném okolí, ale pro večerní návštěvu vinných sklípků, které jsou co by kamenem dohodil. V domě je čisto, nažehleno, připravené svíčky na stole, prostě nechybělo nám nic. Díky
27. 07. 2012
Rašková Libuše

ubytování perfektní,vhodné i pro rodiny s menšími dětmi, úžasný klid, čistota, prostředí vhodné k procházkám i výletům, milovníci dobrého vinného moku si přijdou určitě na své pro blízkost nesčetného množství vinných sklípků. Majitelé jsou velice vstřícní a ochotní.